Tervislik toitumine ja -eluviis on eelduseks, et tervelt elada, haigusi ennetada ning samuti meditsiinilise ravi ajal. Toitumisteraapia abil vaatan inimest tervikuna, aitan otsida põhjuseid ja leida suuna, kuidas ennast aidata. Oman toitumisterapeudi- ja tervisenõustaja toitumise alal diplomit. Hetkel jätkan õpinguid funktsionaalse toitumise terapeudi erialal Annely Sootsi Koolituse Tervisekoolis. Tegutsen Toitumisteraapia Keskuses Tallinnas Mustamäel. 

TOITUMISTERAAPIA on haigusi ennetav, meditsiinilist ravi ja taastumist toetav teraapia. Toitumisteraapias on põhirõhk suunatud kehas esinevate toitumuslike tasakaalutuste otsimisele ja korrigeerimisele. 
TOITUMISTERAAPIAS annan tasakaalustatud toitumise alast nõu ja pakun haiguspuhust toitumisteraapiat (seedehäired, ülekaal või alakaal, südame- ja veresoonkonna haigused, II tüübi diabeet või prediabeet, aneemia, neerupuudulikkus, osteoporoos, allergia, vähk, podagra). Toitumisterapeut ei diagnoosi ega ravi haigusi, vaid toetab inimese tervist toitumisega, arstide poolt diagnoositud juhtudel. Toitumisteraapia on täiendmeditsiini distsipliin. Loe veel.

Vastuvõtt toimub Toitumisteraapia Keskuses, Sütiste tee 19a, I korrus, Mustamäel, Tallinnas

TULE TOITUMISTERAAPIASSE
Kui Sul on probleemid toidu seedimisega; kui vajad erimenüüd; kui sul on mure üle- või alakaaluga; planeerid rasedust ja soovid tervislikult toituda; oled kroonilise haiguse riskigrupis (diabeet, südame- ja veresoonkonnahaigused); soovid olla teadlik vegan; või kui Sa soovid lihtsalt tervislikumalt elada aga ei tea, kuidas alustada. Põhjus võib ka olla midagi muud, mida siin loetelus pole!
TERVISE TAASTAMISEKS on sageli vaja tagasi pöörata ja tasakaalustada ebakõlad, mis on pikaaegse keskkonna ja eluviisi koosmõju tulemused. Mitmed tervisehäired võivad taanduda toitumist korrigeerides. 

Jälgi FB-d ja Instagrammi - kuhu jagan palju põnevaid toiduideid, uudiseid ja ürituste infot tervise teemadel!
UA-126863484-1