Pakun TASUTA huvitavat loengut koostöös Pharma Nord Eestiga, täienduseks mõnele Sinu põnevale seminarile või koolitusele. Minu huvi on anda inimestele ettekujutus sellest, mida tähendab olla terve ja mida selle heaks ise teha saab. Tervis ei ole diagnoosi puudumine. Tervis on see, kui tunnen end iga päev fantastiliselt.

KOOLITUSE sisu:
1. Kuidas oma tervise eest hoolitseda, et olla maksimaalselt terve.
Mida reaalselt teha oma tervise heaks kohe. Sisemise rahu saavutamine tervise eest hoolitsemisel.
2. Kuidas toetada immuunsüsteemi, kaitsta end viiruste eest.
3. Toitumisteraapia – põhjuse ja tagajärje seosed (südame ja veresoonkonna haigused, diabeet, vähk jm). Kuidas ennetada ja oma organismi toetada.
4. Selgus TOIDULISANDITE maailmas:
Mida tähendab toidulisandi kvaliteet?
Kuidas teha vajaduspõhine valik ning kulutada vähem.
Kuidas, millal ja miks valida toidulisandit.
Millised toidulisandid on ohtlikud ja millised imenduvad ja mõjuvad.
Kas testida, mis mul üldse vaja on?

KESTVUS: 1-3 h (kokkuleppel).
Minu eesmärk on inimesi toetada, jõustada ja motiveerida võtma vastutus oma tervise eest - andes nii vaimset toetust ja teaduspõhist toetust omavat infot.

Olen toitumisterapeut, praktiseerin 3-ndat aastat, koos kolleegidega asutatud Toitumisteraapia Keskuses, Tallinnas Mustamäel (www.toitumisteraapiakeskus.ee). Lisaks töötan Pharma Nordis, toidulisandeid tootvas Taani ettevõttes. Seal teavitan inimesi lisandite kvaliteedist ning tervise hoidmise ja toidulisandite võtmise seostest. Millal ja mida lisaks võtta, kuidas valida toimivaid preparaate ja kas neist on kasu meie tervisele. Pigem vähem ning vajaduspõhiselt.

Toitumistrepeudina vaatan inimest holistilise tervikuna, arvestan erinevate haiguspuhuste vajadustega, emotsionaalse- ja füüsilise tervise ja eluviisiga. Lisaks olen teeta tervendamise praktik, homöopaatia- ja refleksoloogia kodukasutaja, Jamon Shindo assistent instruktor ja huvitun Hiina meditsiinist.

Toidulisandid ja kaasaegse teaduspõhise selguse loomine sellel teemal on mu kireks olnud palju aastaid. Eluviisi muutuste ja mõnede kvaliteetsete toidulisandite abil on võimalik oma tervist hoida, ennetada viirusi ning toetada krooniliste haiguste kulgu. Toidulisandite osas seadusandlus puudub ning turul olevaid tooteid ei kontrollita ega testita ühegi ametkonna poolt. Müüa võib ja müüakse ükskõik mida ja lubatakse tihti ka teostamatuid tulemusi, arvestamata organismi füsioloogilise toimimisega. Inimesed ostavad kõike läbisegi, kulutavad suuri summasid aga soovitud tulemust ei saavuta. Võetakse liiga palju lisandeid vajaduseta, puudub ühtne lähenemine terviklikult kogu kehale ja tulemust pole – kaob usk tervise toetamise võimalikkusesse.

Tervenemiseks või tervise toetamiseks on vaja võtta vastustus oma loomise eest ehk enda elu eest, sh enda tervise eest. Kasvõi sellepärast, et hoida ennast maksimaalselt, võimaluste piires, haigestumise eest viirustesse. See, kuidas suhtud oma kehasse on loov ja tulevikku - tervislikku seisundit mõjutav. Loomise ja suhtumise osa on tähtis, mida mõtled, mida suhu paned ja valid. Millal minna arsti juurde aga millal toetuda oma sisemisele tundele, mida ise teha ja kuidas saavutada tervise ning sümptomite osas rahu?

Osalejad saavad loengu lõpus ja pärast seda küsida küsimusi erinevate tervisprobleemide ja sümptomite kohta. Toetan tasakaalus, tervislikku, võimalikult puhta toidu tarbimist ja immuunsust toetavat eluviisi.

Tervitades
Triin